تریلرهای تیغه ماموت

تریلر تیغه ماموت

استانداردترین و ساده ترین نوع تریلرهای ماموت، تریلر تیغه اطلاق می‌شوند که برای حمل کانتینر و انواع مخزن مورد استفاده قرار می‌گیرند. تریلرهای تیغه برخلاف وزن سبکی که دارند از شاسی ای با استحکام بالا برخوردار هستند.  این دسته از تریلرها قابلیت حمل کانتینرهای 20 تا 40 فوت را دارند بطوریکه هر کانتینر بر روی تریلر تیغه به کمک 4 عدد قفل مخصوص فولادی آبکاری شده تعبیه شده در محل های خاص به شاسی وصل می‌شود. به عنوان مثال برای حمل یک کانتینر 20 فوتی ان را در وسط کاربری قرار می‌دهند تا محل های قفل بتوانند آن را از 4 نقطه مهار کنند.

تریلر تیغه تانکر ماموت

تریلر تیغه تانکر ماموت

یکی از انواع تریلرهای تیغه، تریلر تیغه تانکر ماموت می‌باشد. این نوع تریلرها به کشنده متصل شده و قابلیت حمل بارهایی با وزن زیاد را دارند ، بر روی این تریلرها تانکرهایی قرار می گیرد و جهت انتقال مایعاتی از قبیل آب، شیر و یا فراورده های شیمایی مانند نفت یا گازوئیل، آمونیاک به مکان‌های دیگر کاربرد گسترده ای دارند.                       
بیشتر بخوانید …
تریلر تیغه کانتینر بر ماموت

تریلر تیغه کانتینر بر ماموت

تریلر تیغه کانتینر بر ماموت استانداردترین نوع تریلر جهت حمل کانتینرهای 20 و 40 فوتی طراحی و تولید شده است این تریلرها بسیار سبک بوده اما با توجه به وزن محموله‌ها شاسی بسیار مستحکمی دارند تیغه تریلرها در دو نوع تولید شده که یک نوع برای حمل کانتینر و نوع دیگر برای حمل مخازن استفاده می‌شود.‌‌                        
بیشتر بخوانید …