تریلرهای یخچالی ماموت

تریلر یخچالی ماموت

تریلر یخچالی ماموت به منظور حمل و نقل کالاها و یا انواع مواد غذایی که حمل آن ها مستلزم شرایط دمایی خاصی می‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این دسته از تریلرهای ماموت به منظور بهبود در عملکرد تریلر در قسمت جلویی آن یونیت های سردکننده ای تعبیه شده است و همچنین یك موتور دیزلی مستقل، به طور جداگانه وظیفه به كار اندازی این یونیت را بر عهده دارد. وجود ترموستات در داخل كاربری باعث میشود تا همیشه دما در محدوده مورد نیاز قرار داشته باشد. این ترموستات فرمان روشن و خاموش شدن یونیت در زمان‌های مناسب را صادر می‌كند.

تریلر یخچالی ماموت پوشش آلومینیومی ریلدار

تریلر یخچالی ماموت پوشش آلومینیومی ریلدار

مجتمع صنعتی ماموت به منظور بهبود در صنعت حمل و نقل، تریلرهایی یخچالی با پوشش آلومینیومی ریلدار در کف اتاق به بازار عرضه نموده است به نحوی که این پوشش آلومینیومی در کف اتاق موجب بهبود در گردش هوا می‌گردد.                       
بیشتر بخوانید …
تریلر یخچالی ماموت پوشش آلومینیومی ریلدار با یونیت

تریلر یخچالی ماموت پوشش آلومینیومی ریلدار با یونیت

تریلر یخچالی ماموت با پوشش آلومینیومی ریلدار در کف اتاق به منظور گردش بهتر هوا و یونیت های سردکننده در قسمت انتهایی اتاق یکی از انواع تریلرهای یخچالی این مجموعه هستند که يونيت ترموكينگ مدل 200-SLXe با سوخت گازوئيل در هنگام حركت و برق سه فاز در هنگام توقف كار مي كند و براي دماهاي زير صفر و بالاي صفر درجه سانتيگراد قابل تنظيم مي باشد..                       
بیشتر بخوانید …
تریلر یخچالی ماموت پوشش آلومینیومی آجدار

تریلر یخچالی ماموت با پوشش آلومینیومی آجدار

تریلر یخچالی ماموت با پوشش آلومینیومی آجدار به منظور جابجایی موادغذایی و یا کالاهایی که نیازمند شرایط دمایی خاصی هستند مورد استفاده قرار می‌گیردو دمای موردنظر را حفظ می‌کنند.                      
بیشتر بخوانید …
تریلر یخچالی ماموت پوشش آلومینیومی آجدار با یونیت

تریلر یخچالی ماموت با پوشش آلومینیومی آجدار با یونیت

دسته ای از تریلرهای یخچالی ماموت با پوشش ورق آلومینیومی آجدار و یونیت سردکننده برای حمل کالاها یا مواد غذایی اعم از گوشت، سبزیجات، میوه و … در مسیرهای بیرون شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد. یونیت سردکننده این دسته از تریلرها قابلیت تنظیم دما را برای انواع سردخانه‌ها دارا است و در صورت رسیدن به دمای موردنظر به طور خودکار خاموش می‌شود.                        
بیشتر بخوانید …
تریلر یخچالی ماموت با پوشش رزین ضد سایش

تریلر یخچالی ماموت با پوشش رزین ضد سایش

علت نامگذاری این دسته از تریلرهای یخچالی ماموت پوشش رزین ضد سایش در کف تریلر می‌باشد که موجب افزایش استحکام تریلر به هنگام حمل کالا یا مواد غذایی و همچنین جریان یکنواخت هوا در زیر محموله می‌شود.                       
بیشتر بخوانید …
تریلر یخچالی ماموت با پوشش رزین ضد سایش با یونیت

تریلر یخچالی ماموت با پوشش رزین ضد سایش با یونیت

تریلر یخچالی ماموت با پوشش رزین در کف تریلر قابلیت حمل کالاهایی با وزن بالاتری را در مقایسه با سایر انواع تریلرهای یخچالی ماموت برخوردار است و به عنوان یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد این دسته از تریلرها می‌توان به یونیت سردکننده در قسمت انتهایی آن اشاره کرد که دما را برای سردخانه های بالای صفر و زیر صفر درجه تنظیم می‌کند.                     
بیشتر بخوانید …