شرایط فروش نقد و اقساط

شرایط نقد و اقساط تریلر ماموت

مجتمع صنعتی ماموت به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر انواع تریلر در داخل کشور به منظور توسعه و ارتقای صنعت حمل و نقل کشور همواره فرصت ویژه ای را برای فروش نقد و اقساط محصولات خود درنظر گرفته است. بطوریکه لازم به ذکر است که مجموعه ماموت با فروش نقد و اقساط انواع تریلر با شرایط و تسهیلات ویژه فرصت مناسبی را برای خریداران فراهم نموده است.

ازجمله این شرایط ویژه میتوان به کمترین پیش پرداخت و اقساط بلند مدت در رابطه با خرید اقساطی تریلرهای ماموت اشاره کرد و همچنین در رابطه با خرید نقد محصولات ماموت، شرایط خرید متناسب با شرایط مالی مشتریان و به صورت تحویل فوری درنظر گرفته شده است.

شرایط فروش:

  • به جهت جلب رضایت و توجه به قدرت خرید مشتریان محترم، مبلغ پیش پرداخت تنها 30 درصد از مبلغ تعیین شده از طرف کمپانی ماموت می‌باشد و مابقی مبلغ تریلر به صورت اقساط بلند مدت قابل پرداخت می‌باشد.
  • هریک از تریلرهای ماموت دارای 50 الی 70 درصد تسهیلات بانکی می باشند.

قابل توجه مشتریان عزیز مهلت ثبت نام و خرید محدود می‌باشد و در صورت اتمام مهلت زمانی فروش استثنائی تریلرهای ماموت، امکان تمدید آن وجود نخواهد داشت؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود در صورت تمایل به خرید در اسرع وقت اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها و شرایط خرید نقد و اقساط از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.