تریلرهای تانکر ماموت

تریلر تانکر ماموت

تریلر تانکر ماموت برای حمل انواع مایعات و سوخت همچون بنزین، گازوئیل، مازوت و نفت سفید مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس بدنه تانکر متناسب با نوع مایعی که حمل می‌شود می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال در حمل سوخت از تانکری با بدنه ای از جنس ورق های فولاد کربنی و در حمل مایعات از تانکری با جنس فولاد ضد زنگ استفاده می‌‌‌شود.

لازم به ذکر است که در صورتی که مایع دارای خاصیت خورندگی باشد از پوششی محافظ بر روی بدنه ی داخلی تانکر استفاده می‌گردد که این روش تنها راه حل اقتصادی برای بهبود در عملکرد تانکر به شمار می‌رود.

تریلر تانکر سه محور ماموت

تریلر تانکر سه محور ماموت

تریلر تانکر سه محور ماموت یکی از پرکاربردترین محصولات شرکت ماموت می باشد که به خاطر قدرت و کارایی بی نظیری که دارد طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. بر روی این تریلر تانکر مخزنی مخصوص از جنس ورقهای فولادی نصب شده است که جهت انتقال مایعاتی نظیر نفت، بنزین، گازویئل، مازوت و سایر مایعات به مکانهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش بدنه این تریلر تانکر بر حسب نوع مایعی که قرار است حمل شود، متقاوت می باشد اما برای اطمینان بیشتر می توان از ورقهای فولادی که دارای استحکام بیشتری دارند، استفاده نمود.                      
بیشتر بخوانید …