تریلرهای کفی‌ ماموت

تریلر کفی ماموت

تریلر کفی نوعی تریلر فاقد دیواره می باشد به این معنی که بارها به صورت مستقیم بر روی آن قرار می گیرند و از طریق ابزارهایی مخصوص به شاسی دستگاه متصل می شوند و به مکان مورد نظر انتقال داده می شوند. تریلر کفی سه محور مدل KF265-U یکی از پرطرفدارترین تریلرهای کفی شرکت ماموت می‌باشد که با وجود مقاومت بالا و قیمت مناسب به عنوان پرفروش ترین تریلر ماموت شناخته شده است.

این نوع از تریلرها برای جابه جایی بارهایی با ابعاد غیر متناسب، بارهایی با وزن سنگین که فضای کمی را اشغال می کنند و یا محصولات ساختمانی مانند تیر آهن، میلگرد و یا قطعات فولادی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این تریلرها جهت حمل ماشین آلات سنگین، انواع مختلف کشنده ها و کانتینرها که از وزن زیادی برخوردار هستند، کاربرد فراوانی دارند. لذا برای آن دسته از افرادی که قصد جابه جایی ماشین آلات سنگین خود به مکانی دیگر را دارند ، بهترین گزینه می باشد و به همین دلیل مورد توجه مشتریان زیادی قرار گرفته است. برای کف این نوع تریلرها از چوب های چند لایه خارجی با ابعاد ۲۸ میل و روکش های ضد آب استفاده شده است. شاسی و قطعات این نوع تریلرها ساخته شده از فولادهای با دوام مانند S 500 / QST 380/ st. 52-3 می باشند. همچنین رنگ شاسی این نوع تریلرها با استاندارد SA 2.5 مطابقت دارد و با استفاده از ضد زنگ اپوکسی پوشانده شده است. به طور کلی می توان گفت مجموعه استانداردهایی که در ساخت این تریلی رعایت شده است، موجب شده این تریلی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.

تریلر کفی سه محور لبه دار

تریلر کفی سه محور لبه دار

یکی از انواع تریلر که با هدف حمل و جابه جایی مواد و مصالح فله مانند شن، ماسه و سایر مصالح مرتبط به پروژه های عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد، تریلر سه محور لبه دار می باشد. در حالت عادی ارتفاع این نوع تریلر با کف در حدود 80 سانتیمتر می باشد و برای اطراف و انتهای این نوع تریلرها از ساندویچ پانل هایی با کیفیت بسیار بالا به کار رفته است. پانل هایی که برای تولید این نوع تریلر به کار می رود، دستگاه را در برابر ضربه و آسیب دیدگی محافظت می نماید و این یکی از مزایایی است که توانسته تحولی شگفت انگیز در عرصه حمل و نقل ایجاد نماید و طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.                      
بیشتر بخوانید …
تریلر کفی سه محور12.60

تریلر کفی سه محور12.60

تریلرهای کفی سه محور 12.60 (KF265-Z) به عنوان یکی از پرفروش ترین ماشین های مخصوص حمل بار موجود در بازار مبه شمار می روند. این نوع تریلرها به دلیل قدرت و عملکرد بسیار بالایی که دارند برای منتقل کردن کانیتنرهایی با سایزهای متفاوت به مکان های دیگر کاربرد گسترده ای دارند. این نوع تریلر قادر است یک عدد کانتینر 40 فوت و یا دو عدد کانتنیر 20 فوت با مجموع وزنی 27 تن را حمل نماید .البته در صورتی که بخواهید یک کانتینر 20 فوت را با استفاده از این تریلرها جابه جا نمایید باید کانتینر در قسمت وسط شاسی قرار دهید در غیر اینصورت تعادل تریلر به هم خورده و باعث چپ شدن و یا آسیب دیدن ماشین شود.                     
بیشتر بخوانید …
تریلر کفی سه محور ماموت 13/70

تریلر کفی سه محور ماموت 13/70

تریلر کفی نوعی تریلر فاقد دیواره می باشد به این معنی که بارها به صورت مستقیم بر روی آن قرار می گیرند و از طریق ابزارهایی مخصوص به شاسی دستگاه متصل می شوند و به مکان مورد نظر انتقال داده می شوند. این نوع از تریلرها برای جابه جایی بارهایی با ابعاد غیر متناسب، بارهایی با وزن سنگین که فضای کمی را اشغال می کنند و یا محصولات ساختمانی مانند تیر آهن، میلگرد و یا قطعات فولادی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این تریلرها جهت حمل ماشین آلات سنگین، انواع مختلف کشنده ها و کانتینرها که از وزن زیادی برخوردار هستند، کاربرد فراوانی دارند. لذا برای آن دسته از افرادی که قصد جابه جایی ماشین آلات سنگین خود به مکانی دیگر را دارند ، بهترین گزینه می باشد و به همین دلیل مورد توجه مشتریان زیادی قرار گرفته است.
بیشتر بخوانید …