تریلر چادری سقف ثابت دو محور ماموت(CH 140-M)

تریلر چادری سقف ثابت دو محور ماموت

تریلر چادری سقف ثابت دو محور مدل CH 140-Mیکی از انواع دیگر تریلر های چادری است که از دو محور تشکیل شده است و برای انتقال کالاهای بسته بندی شده و یا داخل کارتن مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی و تولید این نوع تریلر را شرکت ماموت بر عهده گرفته است و یکی از محبوب ترین نوع تریلرها در نوع خود می باشد.برای قسمت کف این نوع تریلر چوب های چند لایه 28 mm با روکش های مخصوص و خاصیت ضد آب و ضد خش بودن به کار رفته است که با استفاده از پیچ های مخصوصی به رام و یا شاسی دستگاه متصل می شوند.

چادری که برای این نوع دستگاه استفاده شده است یک تکه ثابت و از جنس پلیمر خارجی می باشد. این نوع چادر دردمای -30 الی +70 مقاومت بسیار بالایی دارد و به دلیل اینکه چادر این نوع تریلر از استحکام و دوام بسیار زیادی برخوردار است احتمال اینکه بر اثر استفاده طولانی مدت دجار پارگی و یا پوسیدگی شود، بسیار کم است.

فولادهای جوشی مخصوص همراه با تسمه استاندارد با لبه های گرد برای تیرهای اصلی این تریلر چادری استفاده شده است و تمامی قطعات با استفاده از مقاطع پرسی فولادی مونتاژ در فیکسچرهای مخصوص و جوشکاری اتوماتیک و پیشرفته با آرگون و با بهره گیری از دستگاههای روز دنیا ساخته شده اند. همچنین به منظور تولید شاسی و قطعات فلزی این نوع تریلرهای چادری قطعات فولادی با دوام و استحکام بسیار بالا (st 52-3 qst 380 tm) به کار رفته است که کیفیت و امنیت این تریلر را کاملا تضمین می کند و تریلر را در برابر هر گونه آسیب دیدگی محافظت می نماید.

درب های دو لنگه این نوع تریلرها از جنس پروفیل های آلومینیومی مخصوص با ستونهای فولادی مقاوم و مجهز به لولاهایی از جنس آلومینیوم می باشد. چهار لولا بر روی هر لنگه و دو عدد قفل از نوع گالوانیزه با لاستیک های با دوام برای این نوع تریلر مورد استفاده قرار گرفته است. درب های این نوع تریلر هم به صورت پنج درب و هم به صورت چهاردرب قابل تولید میباشد و مشتریان براساس دلخواه خود هر کدام را که بخواهند می توانند سفارش دهند.

مشخصات فنی

ابعاد(خارجی) طول 13750 میلیمتر(داخلی) طول:13670 میلیمتر
(خارجی)عرض 2550 میلیمتر(داخلی)عرض 2480میلیمتر
ارتفاع 4000 میلمتر ارتفاع 2470 میلیمتر تا زیر لوله سقف
وزن: 6950 کیلوگرم
بارخورکف قابلیت جاگیری 34عدد پالت استاندارد
ظرفیت 25000 کیلوگرم
نوع محور: دارای دو عدد محور 12 تنی SAF/PBW تولید کشور آلمان
نوع زیر بندی: از نوع بالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک فنرهای مخصوص که با کمک آن به راحتی کاربر می تواند ارتفاع تریلر را تنظیم نماید.
رینگ : دارای هشت عدد رینگ 8.5*20 از نوع یک تکه یا سه تکه8.5*24 یا یک تکه خارجی 9*22.5
لاستیک:هشت حلقه لاستیک 1200*20 یا1200*24 خارجی با لاستیک تیوبلس 315/80R22.5
سیستم ترمز: از نوع کاسه ای WABCO یا Knorr ساخت کشور آلمان همراه با شیر سبک و سنگین اتوماتیک همره بوستر جفت با دو مسیر باد اصلی و ترمز و مخزن باد
سیستم EBS(سیستم الکترونیکی ضد قفل ترمز و ضد واژگون شدن که از چپ کردن تریلر جلوگیری می نماید.
سیسستم برق:
پایه توقف (جک): دو سرعته آلمانی ساخت کشور آلمان با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استتاتیکی 50 تن
میل ریش: یک عدد 2 اینج+GF+JOST تولید کشور آلمان با ضخامت 152KN به همراه دو عدد فلنج مربوطه مطابق استاندارد SAE به ضخامت صفحه ریش مخصوص
ساختار اتاق : تاج جلو ساخته شده از پروفیل های آلومینیومی همراه با ستونهای فولادی مخصوص در گوشه ها
ستونهای وسط فولادی بازشو که به صورت ریلی قابلیت باز شدن دارند.
درب های بغل با استفاده از پروفیل های آلومینیومی مخصوص مخصوص سقف و مجهز به تیرکهای فلزی از جنس گالوانیزه قابل باز شدن برای نگه داشتن چادر
سسیستم برق: دارای کلید 7 پل و 15 پل با خط برق 24 ولت چراغهای عقب و بغل و سیستم هشدار آلمانی که بر طبق استانداردهای جهانی ساخته شده است.
رنگ شاسی: ازنوع شات شده و تولید شده براساس استانداردSA.2.5، پوشانده شده با ضد زنگ اپوکسی و رنگ نهایی از نوع پلی یورتان که براساس دلخواه و سلیقه مشتری قابل انتخاب می باشد.
متعلقات: بالابر محور جلو به صورت دستی و اتومات و سیستم قفل پارک تریلر جهت پارک کردن و جابه جا نمودن تریلر،دارای چهارعدد گلگیر نیم دایره و گل بخش کن سمت عقب، سپر عقب ثابت همراه با محافظ سپر، قلاب و زنجیر مهار بار درکف، زاپاس بند دوبل با دو عدد دیاق، پله کشویی عقب و نردبان آلومینیومی 2/3 متری، دارای ضربه گیر دور درب،نگهدارنده درب عقب، دو عدد قلاب حمل، قفل و بست درب عقب، دارای سیم جهت پلمپ کردن تریلر و مهار کردن چادر