تریلر چادری سقف و بغل کشویی 4 درب ماموت CH 240-L

تریلر چادری سقف و بغل کشویی ماموت

تریلر چادری سقف و بغل کشویی سه محور ماموت مدل CH 240-L


تریلر چادری سقف و بغل کشویی سه محور مدل CH 240-L نوعی تریلر است که به دلیل طراحی منحصر به فرد و کارایی بالایی که دارد به یکی از پرکاربرد ترین محصولات شرکت ماموت تبدیل شده است و توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب نماید. کاربری اصلی این نوع تریلر انتقال و جابه جایی کالاهایی می باشد که در کارتن، جعبه و یا کیسه قرار گرفته اند. البته برای حمل کالاهایی با حجم زباد و بدون بسته بندی هم می توان از این تریلر استفاده نمود. تریلرهای چادری سقف و بغل کشویی قابلیت تولید با پنج درب و یا چهار درب را دارند که مشتریان بر حسب سلیقه خود می توانند هر کدام را سفارش دهند.

بارگیری محموله ها در این نوع تریلرها هم از سقف و هم از طرفین امکان پذیر می باشد و به دلیل اینکه کالاها در محفظه ای مانند چادر قرار می گیرند از هر گونه آسیب احتمالی در امان هستند. نکته ی مثبتی که در مورد تریلر چادری سقف و بغل کشویی می توان اشاره نمود این است فرایند تخلیه بار راحت تر صورت می گیرد و به همین دلیل این تریلر نسبت به تریلر چادری سقف ثابت از طرفداران بیشتری برخوردار می باشد.

ساختار شاسی و اتاق تریلر چادری سقف و بغل کشویی سه محور مدل CH 240-L

برای شاسی و قطعات فلزی این نوع تریلر چادری از فولادهایی نظیر (St52-3/Qst 380 Tm) که از دوام بالایی برخوردار هستند، استفاده شده است. متریال مصرف شده در این تریلر بسیار سبک می باشند که این موضوع باعث شده وزن این تریلر به طرز چشمگیری کاهش پیدا نماید و موجب افزایش راندمان این تریلر شده است. کف این نوع تریلرهای چادری از چوب چند لایه ضد آب خارجی با روکش های مخصوص و با سایزMM 28 ساخته شده است که با استفاده از پیچ های خاصی به رام ها و شاسی این تریلر متصل شده اند.

چادر این تریلرها از جنس پلیمر خارجی و از نوع سه تکه کشویی می باشد که مقاومت بسیار بالایی در دمای 30- الی70+ درجه دارند. این چادرهای مخصوص به دلیل دوام بالایی که دارند به ندرت دچار بریدگی و یا پارگی می شوند. درب های دو لنگه عقب از جنس پروفیل های آلومینیومی مخصوص همراه با ستونهای فولادی مقاوم و لولاهایی از جنس آلومینیوم می باشند .برای هر لنگه درب این تریلر چهار لولا و دو عدد قفل از جنس گالوانیزه در نظر گرفته شده است.

مشخصات فنی

ابعاد خارجی
ابعاد داخلی
طول : 13750 میلیمتر طول: 13670 میلیمتر
عرض : 2550 میلیمتر عرض: 2480 میلیمتر
ارتفاع : 4000 میلیمتر ارتفاع: 2700 میلیمتر تا زیر تیرک سقف
وزن 6800 کیلوگرم
ظرفیت تحمل بار 26000 کیلوگرم
نوع محور سه عدد محور 9 تن SAF/BPW ساخت کشور آلمان
نوع زیر بندی (آلمانی) بالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک های مخصوص با قابلیت ارتفاع بالا و پایین کردن ارتفاع تریلر
سیستم ترمز دیسکی یا کاسه ای Wabco knorr تولید کشور آلمان تجهیز شده با شیر سبک و سنگین اتوماتیک همراه بوستر جفت با دو مسیر باد اصلی
سایز رینگ
سایز لاستیک
R22.5 -11.75
R22.5 385/65
پایه توقف(جک) دو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استاتیکی 50 تن JOST
میل ریش یک عدد 2 اینچ+ GF+ JOST ساخت کشور آلمان دارای قدرت KN152 به همراه فلنچ مربوطه مطابق با استاندارد SAE با ضخامت صفحه ریش مخصوص.
سیستم های ویژه مجهز به سیستم EBS ( سیستم الکترونیکی ضد قفل ترمز و ضد واژگون شدن تریلر RSP )
استاندارد (مجهز به استاندارد 17 گانه ملی ایران –وزارت صنایع ترکیه و شرکت بین الملل TUV اروپا)