تریلر چادری سقف بغل کشویی ماموت 4 درب جکدار TIR

تریلر چادری سقف بغل کشویی ماموت

تریلر چادری کشویی جکدار TIRسه محورCH 243-P

تریلر های چادری کشویی جکدار TIR سه محور (CH 243-P) کاربری خاصی است که با استفاده از آنها می توان محموله هایی که احتمال آسیب پذیری در آنها بالاتر است و باید مراقبت بیشتری برای آنها در نظر گرفته شود مانند اثاثیه منزل به مکانهای دیگر منتقل نمود. ظرفیت حمل بار این تریلر 255 تن می باشد و می تواند 34 عدد پالت را در خود جای دهد. درب های این ماشین حمل بار ساخته شده از پروفیل های آلومینیومی می باشند و به هشت عدد لولا از جنس آلومینیوم و چهار عدد قفل گالوانیزه مجهز شده است. همچنین درب های این تریلرها به صورت کشویی طراحی شده اند به این معنی که هم از سمت بالا و هم از طرفین به صورت جداگانه قابل باز شدن می باشند.

ساختار شاسی و کف

شاسی و قطعات این نوع تریلر از جنس محکم ترین نوع فولادها نظیر St.52-3/ Qst 380/ S500 می باشد که به دلیل داشتن استحکام بالا امکان حمل بارهای سنگین را برای این نوع کاربردی فراهم می نماید. برای کف این نوع تریلرها از چوب های چند لایه خارجی با روکش ضد آب و سایز 28 میل استفاده شده است. چادر این نوع تریلرها ساخته شده از پلیمرهای مخصوص خارجی می باشند . این نوع پلیمرها در برابر سرما و گرما مقاومت بسیار بالایی دارند به نحوی که در دماهای 30- و 70+ درجه سانتیگراد دچار پوسیدگی و یا پارگی نخواهند شد. همچنین رنگ این نوع چادرها بر اثر نور خورشید و یا شرایط آب و هوایی تغییر نخواهد کرد که این موضوع نکته مثبتی برای این تریلر ها به شمار می رود.

مشخصات فنی

ابعاد خارجی ابعاد داخلیطول : (میلیمتر) 13.740( داخل 13.670) عرض : (میلیمتر) 2.550 ( داخل 2.480 ) ارتفاع : (میلمیتر)4.030 (بارخور2.870)
وزن7000 کیلوگرم
ظرفیت حمل بار255 تن
محورسه عدد محور 9 تن SAF/BPW ساخت کشور آلمان
پایه توقفسیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص
زیر بندیسیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص
میل ریش2 اینچ خارجی با قدرت 152 کیلونیوتن به همراه فلنج مرتبط با استاندارد SAE با شخامت صفحه ریش مخصوص
سیستم ترمزدیسکی یا کاسه ای Knorr تولید کشور آلمان مجهز به دو مسیر باد اصلی برای کلیه چرخها به همراه شیر سبک و سنگین اتوماتیک بار
متعلقاتسپر عقب / سپر محافظ عقب / ضربه گیر غلتکی عقب / 2 عدد قلاب حمل 2 عدد گلگیر نیم دایره / 2 عدد گل پخش کن عقب با شلگیر / 2 عدد دنده پنج جای کپسول آتش نشانی / زاپاس بند / 2 عدد جعبه ابزار 2.5 متری کمربند مهاربار/ پله کشویی / نردبان آلومینیومی 2.3 متری / ضربه گیر دور در عقب نگهدارنده جانبی درب عقب / گارد بغل
تجهیزات قابل سفارشتانک آب استیل 125 لیتری / رینگ و لاستیک زاپاس / سنسور نشان دهنده مصرف لنت(دارای استاندارد 18 گانه ملی ایران- وزارت صنایع ترکیه و شرکت بین المللیTUV اروپا )