تریلر کمپرسی 30 مترمکعب ماموت

تریلر کمپرسی ۳۰ مترمکعب ماموت

تریلر کمپرسی سه محور 30 متر مکعبی (730 – HD)

تریلر کمپرسی سه محور 30 مترمکعبی نوعی تریلر است که عمدتا برای انتقال محموله هایی مانند متریال ساختمانی که وزن زیادی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. ظرفیت حمل بار این تریلر در حدود 24 تن می باشد و به دلیل اینکه برای ساخت این نوع تریلر از بهترین مصالح استفاده شده است قادر است سنگین ترین بارها را در مدت زمان کوتاهی جابه جا نماید.

محور جلوی این تریلر به بالابر اتوماتیک همراه با بوستر تک تجهیز شده است و یکی از نکات مثبتی که می توان به آن اشاره نمود این است ارتفاع آن بر قابل تنظیم می باشد و این امر بارگیری و تخلیه آن را آسانتر می نماید. درب عقب این تریلرها به دو صورت طراحی شده است که هم از سمت بالا و هم از طرفین می توان آنها را باز نمود.

ساختار اتاق و شاسی

کف اتاق این تریلر با استفاده از ورقهای فولادی با سایز 6 میلیمتری که توسط رامهای عرضی تقویت شده اند و از دوام بالایی برخوردار هستند، پوشانده شده است و برای دیواره اتاق این تریلر از ورقهای فولادی با سایز 4.5 میلیمتر ساخته شده است. برای شاسی و سایر قطعات این اتاق از فولادهایی نظیر st.52.3/Qst 380/ s500 بر طبق فن آوری مرکله آلمان استفاده شده است که کیفیت بسیار بالایی دارند و به ندرت دچار زنگ زدگی می شوند.

جهت رنگ شاسی این تریلرها از استاندارد SA 2.5 کمک گرفته شده است و زیرسازی ان با استفاده از ضد زنگ اپوکسی انجام گرفته است . البته مشتریان می توانند رنگ نهایی شاسی را خود انتخاب نمایند.

مشخصات فنی

ابعاد و وزنطول( میلیمتر) : 10.065 عرض (میلیمتر) :2.580 وزن : 8000 کیلوگرم ظرفیت حمل بار : 24 تن ( 30 متر مکعب)
محورسه عدد محور 9 تن SAF/BPW تولید کشور آلمان
نوع زیربندیسیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص
رینگ لاستیک6 عدد رینگ یک تکه خارجی سایز R22.5-11.75 6 حلقه لاستیک سایز R22.565/385
میل ریش2 اینچ خارجی با قدرت 152 کیلونیوتن به همراه فلنج مربوطه مطابق استاندارد SAF با ضخامت صفحه ریش مخصوص
سیستم ترمزدیسکی یا کاسه ای knorr ساخت کشور آلمان همراه با دو مسیر باد اصلی برای تمام چرخها به همراه شیر سبک و سنگین اتوماتیک بار
متعلقاتسپر محافظ عقب با قابلیت لولایی شدن/ 6 عدد گلگیر نیم دایره/ 2 عدد گل پخش کن عقب با شلگیر/ 2 عدد دنده پنج / جای کپسول آتش نشانی/ زاپاس بند/ 1 عدد جعبه ابزار 1 متری / پله در قسمت جلو
امکانات قابل سفارشتانک آب استیل 125 لیتری / رینگ و لاستیک زاپاس / سنسور نشان دهنده مصرف لنت همچنین امکان تولید این محصول با درب عقب تک منظوره نیز وجود دارد.
استاندارد(دارای استاندارد 18 گانه ملی ایران – وزارت صنایع ترکیه و شرکت بین المللی TUV اروپا)