تریلر کمپرسی سه محور 33 متر مکعبی (light-733)

تریلر کمپرسی سه محور 33 متر مکعبی

یکی دیگر از تریلرهای شناخته شده ی موجود در بازار که صرفا برای فعالیت در پروژه های ساختمانی و عمرانی اختصاص داده شده است و می توان به منظور حمل مواد ساختمانی مانند شن، ماسه و سایر مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد تریلر کمپرسی سه محور با ظرفیت 33 متر مکعبی است که با مجهز بودن به بهترن قطعات و استانداردهای روز دنیا توانسته به یکی از محبوب ترین محصولات روز دنیا تبدیل شود و تحولی عظیم در صنعت حمل و نقل به وجود آورد.

این نوع تریلر توسط یکی از تولید کنندگان موفق تریلر، مجموعه صنعتی ماموت طراحی و تولید شده است واز آنجایی که امروزه ساختمان سازی رونق فراوانی دارد این نوع تریلر ها کاربرد فراوانی دارند و آن دسته از افرادی که در عرصه ساختمان سازی فعالیت دارند، این نوع تریلر را برای انجام فعالیت های خود ترجیح می دهند.

برای شاسی و قطعات فلزی این دستگاه از فولادهایی از نوع st.52-3/qst 380/s با جوش آرگون اتوماتیک بر طبق فن آوری مرکله آلمان استفاده شده است که جزء با کیفیت ترین فولادها به شمار می روند. تیرهای اصلی شاسی این تریلر ساخته شده از تسمه های استاندارد و مقطع های پرسی فولادی مونتاژ شده در فیکسچرهای مخصوص می باشد که از دوام و استحکام زیادی برخوردار است و چناچه این دستگاه برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرد احتمال پوسیدگی و خوردگی بدنه و شاسی آن بسیار کم می باشد.

سازه های هیدرولیکی قدرتمندی که برای این نوع تریلر در نظر گرفته شده است که با استفاده از این سازه های مخصوص عملیات بارگیری و تخلیه بار به مراتب آسانتر خواهد شد و این امر کار با این دستگاه را برای کاربر به مراتب آسانتر خواهد کرد. درب های عقب این نوع تریلر به صورت دو منظوره ساخته شده است و هم از سمت بالا و هم از طرفین قابل باز شدن می باشد.البته چناچه علاقمندان بخواهند بارهایی با تناژ باری بالا را جابه جا نمایند می توانند بر حسب کاربری و فعالیتی که دارند نوع محور و زیربندی این نوع تریلر را انتخاب نمایند.

مشخصات فنی

ابعاد طول (میلیمتر) 9,980
عرض(میلیمتر):2,585
ظرفیت و وزن 24,5 تن (33 متر مکعب)
7,600 کیلوگرم
کف اتاق ورقهای 4.5 میل فولادی با استحکام بسیار بالا تقویت شده با رامهای عرضی
دیواره ورقهای 3 میل فولادی با دوام بسیار بالا که با تیرکهای مورب خاص تقویت شده است
تاج جلو برای ساخت تاج جلو از ورقهای 3 میل فولادی با دوام بالا همراه با تیرکهای طولی ساخته شده است
نوع محور سه عدد محور 9 تن SAF/BPW تولید کشور آلمان
دارای محور جلو و مجهز به بالابر اتوماتیک با بوستر تک
زیر بندی سیستم تعلیق از نوع بادی بالنی و کمک فنر مخصوص که ارتفاع تریلر به راحتی قابل تنظیم می باشد.
رینگ و لاستیک 6 حلقه لاستیک سایز R 22.5 385/65
6 عدد رینگ از نوع یک تکه خارجی سایز R22.5-11.75
جک بالابر جک از نوع تلسکوپی پنج مرحله ای با فشار 190-170 بار خارجی، تجهیز شده به پمپ و مخزن روغن هیدرولیک و اتصالات مربوطه