تریلر تیغه تانکر سه محور مدل TG 530-A

تریلر تیغه تانکر سه محور tg 530-a

یکی دیگر از پرفروش ترین محصولات شرکت ماموت که به دلیل کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد مورد توجه مشتریان زیادی قرار گرفته است، تریلر تیغه تانکر سه محور ماموت مدل TG 530-A می‌باشد. این نوع تریلرها به کشنده متصل شده و قابلیت حمل بارهایی با وزن زیاد را دارند ، بر روی این تریلرها تانکرهایی قرار می گیرد و جهت انتقال مایعاتی  از قبیل آب، شیر و یا فراورده های شیمایی مانند نفت یا گازوئیل، آمونیاک به مکان‌های دیگر کاربرد گسترده ای دارند.

شاسی و قطعات تریلر تیغه تانکر سه محور از جنس فولادهایی با دوام بالا مانند ( St52-3 / Qst 380 Tm ) ساخته شده است به نحوی که می‌تواند جابه جایی سنگین ترین بارها را بدون هیچ گونه مشکلی بر عهده گیرد. برای تیرها ی اصلی این تریلرها از تیرهای فولادی جوشی مخصوص با تسمه استاندارد و لبه های گرد استفاده شده است و تمامی این قطعات از مقاطع پرسی فولادی مونتاژ در فیکسچر مخصوص و براساس دستگاههای پیشرفته مرکله آلمان تولید شده اند.

همچنین رنگ شاسی تریلر تیغه تانکر سه محور از نوع شات شده و مطابق با استاندارد SA2.5 می باشد و با استفاده از ضد زنگ اپوکسی پوشانده شده است. یکی از مزیت های تریلرهای تیغه تانکر سه محور این است که به دلیل کمک هایی مخصوصی که برای آنها طراحی شده است می توان ارتفاع آن را تنظیم نمود و این موضوع کار با این نوع تریلرها را آسانتر کرده است.

مشخصات فنی

طول عرض وزن 1100 میلی‌متر 2500 میلی‌متر 3700 کیلوگرم
ظرفیت تحمل بار 3 عدد محور 9 تن SAF / BPW ساخت کشور آلمان
پایه توقف(جک) دو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استاتیکی 50 تن JOST
زیربندی بالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک های مخصوص با قابلیت تنظیم ارتفاع تریلر
سیستم ترمز دیسکی یا کاسه ای Wabco یا knorrساخت کشور آلمان مجهز به سیستم EBS سیستم الکترونیکی ضد قفل ترمز و ضد واژگونی تریلر(RSP)
میل ریش یک عدد 2 اینچ + GF آلمانی با قدرت 152KN به همراه فلنچ مربوطه مطابق با استاندارد SAE به ضخامت صفحه ریش مخصوص.
رینگ لاستیک شش عدد رینگ یک تکه خارجی 11.75-R22.5 شش حلقه لاستیک تیوبلس 385/65 R22.5 ایرانی / خارجی
استاندارد ( مجهز به استاندارد 17 گانه ملی ایران – وزارت صنایع ترکیه و شرکت بین المللی TUV اروپا )