تریلر کفی سه محور لبه دار

تریلر سه محور لبه دار

یکی از انواع تریلر که با هدف حمل و جابه جایی مواد و مصالح فله مانند شن، ماسه و سایر مصالح مرتبط به پروژه های عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد، تریلر سه محور لبه دار می باشد. در حالت عادی ارتفاع این نوع تریلر با کف در حدود 80 سانتیمتر می باشد و برای اطراف و انتهای این نوع تریلرها از ساندویچ پانل هایی با کیفیت بسیار بالا به کار رفته است. پانل هایی که برای تولید این نوع تریلر به کار می رود، دستگاه را در برابر ضربه و آسیب دیدگی محافظت می نماید و این یکی از مزایایی است که توانسته تحولی شگفت انگیز در عرصه حمل و نقل ایجاد نماید و طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

اتاق و شاسی تریلر سه محور لبه دار

ورقهایی با ضخامت 1.5 و 2 میل به همراه پروفیل های مخصوص برای ساخت اتاق این دستگاه استفاده شده است.فولادهای تمام جوشی مخصوص تولید کشور آلمان برای تیرهای اصلی شاسی این نوع تریلر استفاده شده است و کلیه قطعات ساخته شده از مقاطع پرسی با فولادهای مخصوص می باشد که به عنوان بهترین نوع فولادهای موجود در بازار شناخته می شود.

همچنین برای قسمت کف این نوع تریلر از تخته روسی با ضخامت 45 میلی متر استفاده شده است که مقاومت کف دستگاه را در برابر عوامل طبیعی اعم از گرما، سرما و تابش مستقیم نور خورشید بالا می برد و امکان سنگین ترین بارها را برای این نوع تریلر فراهم می نماید.

فولادهایی با دوام بسیار بالا (st52+3/qst 380 tm) برای ساخت شاسی و قطعات فلزی این دستگاه به کار رفته است که کیفیت و امنیت تریلر را به طرز چشمگیری افزایش داده است و چناچه برای مدت طولانی از این نوع تریلرها استفاده شود احتمال پوسیدگی و خوردگی این تریلرها نسبت به تریلر های دیگر کاهش می یابد.رنگی که برای شاسی این نوع تریلر به کار می رود ا زنوع شات شده و با سایز 2.5 بوده و با یک لایه ضدزنگ اپوکسی پوشش داده می شود. رنگی که در آخر قرار است بر روی این نوع تریلر زده شود از نوع پلی یورتان بوده و برطبق نظر مشتریان انتخاب خواهد شد.

مشخصات فنی

زیربندی و محورها: دارای سه عدد محور 9 تنی از نوع دیسکی و کاسه ای benz-aydin-pbw-saf با زیربندی بالنی ساخت کشور آلمان
سیستم ترمز: wabco تولید کشور آلمان همراه با شیر سبک و سنگین از نوع اتوماتیک، 2عدد بوستر جفت بر روی هر دو محور
سیستم برق: دارای کلید هفت پل با خط برق 12 ولت و 24 ولت که به چراغهای عقب و بغل همراه با سیستم هشداردهنده عقب با برند aspock اتریشی تجهیز شده است. همچنین تمامی لامپهای به کار رفته در این تریلر از نوع LED می باشند.
جک: از نوع دو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استاتیکی 50 تن (Haccon-jost)- یا دو سرعته ایتالیایی با ظرفیت دینامیکی 28 تن و استاتیکی 80 تن (Orlandi)
میل ریش: دارای یک عدد میل ریش 2 اینچ +GF + آلمانی
رینگ و لاستیک : 6 عدد رینگ یک تکه خارجی و لاستیک بارز R 22/5 385/65
امکانات ویژه: بالابر محور جلو به صورت دستی و اتوماتیک، یک عدد دنده پنج، دارای زاپاس بند دوبل و دو عدد جعبه ابزار به طول 2/5 متر، دارای قفل پارک، چهار عدد کشتی بند، یک عدد جای کپسول آتش خاموش کن، تانکر آب 200 لیتری، بکسل بند عقب، مجهز به هشت عدد کمانه سقف، دو عدد ضربه گیر قرقره ای، شش عدد گلگیر نیم دایره Lago ساخت کشور ایتالیا.
برای این نوع تریلر سیستم هایی اعم از سیستم EBS ( سیستم الکترونیکی ضد بلوکه و سیستم ضد واژگون شدن) تعبیه شده است و با توجه به این موضوع که کالاهایی با وزن بسیار سنگین با استفاده از این تریلر حمل می شود، بودن این نوع سیستم ها مانع از چب کردن تریلر در شرایط بحرانی می شود.