تریلر تانکر سه مخزن

تریلر تانکر سه مخزن

تریلر تانکر سه محور(سه مخزنه) ماموت TT527-A


تریلر تانکر سه محور (سه مخزنه) مدل TT 527-A یکی از پرکاربردترین محصولات شرکت ماموت می باشد که به خاطر قدرت و کارایی بی نظیری که دارد طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. بر روی این تریلر تانکر مخزنی مخصوص از جنس ورقهای فولادی نصب شده است که جهت انتقال مایعاتی نظیر نفت، بنزین، گازویئل، مازوت و سایر مایعات به مکانهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش بدنه این تریلر تانکر بر حسب نوع مایعی که قرار است حمل شود، متقاوت می باشد اما برای اطمینان بیشتر می توان از ورقهای فولادی که دارای استحکام بیشتری دارند، استفاده نمود.

سیستم هایی اعم از سیستم ضد واژگون شدن و سیستم هدایت سرریز که برای این نوع تریلرها تعیبه شده است می تواند از بروز اتفاقاتی مانند چب کردن و نفوذ مایعات در حین رانندگی جلوگیری نماید که این امر یکی از مزایایی است که نهایت امنیت را برای کاربران فراهم می نماید و موجب می شود بیشتر افراد این مدل تریلر را به سایر محصولات موجود در بازار ترجیح دهند.

ساختار شاسی و مخزن

برای شاسی و قطعات فلزی این تریلرها از فولادهای با دوام اعم از (St52-3/Qst 380 Tm) استفاده شده است که به ندرت دچار پوسیدگی و خوردگی خواهند شد و به دلیل اینکه از استقامت بالایی برخوردار هستند برای مدت طولانی می توانید از این تریلر تانکر استفاده نمایید.

مخزن این تریلر ساخته شده از ورق فولادی 4 میلیمتری ST 37 می باشد . سه نوع مخزن با ظرفیتهای 12400 لیتر( جلو و عقب) و 8400 لیتر (وسط) با مقاطعی شبیه بیضی با عدسی و موجگیرهای مخصوص مجهز به فریم بالای مخزن و سیستم هدایت سر ریز و راهرویی از جنس آلومینیوم ضد سر خوردن برای این تریلر در نظر گرفته شده است. همچنین به منظور اینکه جوش بدنه تانکر به صورت کامل پاکسازی شود مخزن آن با شیب 1% ساخته شده است. عدسی های این نوع تریلر با استفاده از دستگاههای مدرن تولید شده اند و کیفیت جوشکاری آنها از طریق آزمایشهای مخصوص مورد بررسی قرار گرفته است.

مشخصات فنی

ابعاد طول : 10640 میلیمتر
عرض : 2550 میلیمتر
وزن : 7300 کیلوگرم
ظرفیت تحمل بار 32000/33200 لیتر
نوع محور سه عدد محور 9 تن SAF/BPW تولید کشور آلمان
نوع زیر بندی بالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک های مخصوص ساخت کشور آلمان
رینگ
لاستیک
شش عدد یک تکه آلمانی 11.75-R22.5
شش عدد حلقه لاستیک تیوبلس 385/65 R22.5 ایرانی/خارجی
سیستم ترمز دیسکی یا کاسه ای Knorr یا Wabco ساخت کشور آلمان همراه با شیر سبک و سنگین اتوماتیک و دو عدد بوستر جفت با دو مسیر باد اصلی و ترمز و مخزن باد
پایه توقف جک دو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی 24 تن و استاتیکی 50 تن JOST.
میل ریش یک عدد 2 اینچ +GF آلمانی با قدرت KN 152 به همراه فلنج مربوطه مطابق با استاندارد SAE با ضخامت صفحه ریش مخصوص.
شیر آلات (ایتالیایی) سیستم پنوماتیکی دو منظوره جهت تخلیه و بارگیری قابل کنترل از طریق کیت کنترل، دارای سیستم قطع کن اضطراری جهت قطع بارگیری و تخلیه در زمان اضطراری.
استاندارد مجهز به استاندارد 17 گانه ملی ایران – وزارت صنایع ترکیه و شرکت بین المللی TUV اروپا)