تریلر یخچالی

تریلر یخچالی کف فایبر گلاس سه محور مدل ty 340-s

معرفی و کاربرد تریلر یخچالی کف فایبر گلاس سه محور مدل TY340-S

یکی از پرطرفدارترین محصولات دیگر شرکت ماموت تریلر یخچالی کف فایبر گلاس سه محور مدل TY340-S می باشد. در این مطلب تصمیم داریم به صورت اختصاصی به معرفی این محصول بپردازیم .این نوع از تریلرهای یخچالی برای حمل و جابه جایی محصولاتی اعم از مواد غذایی (سبزیجات، گوشت، مرغ، ماهی)، دارو و موادی که قابلیت فاسد شدن دارند و چناچه در شرایط دمایی خاص نگهداری نشوند، دیگر قابل استفاده نخواهند بود، مورد استفاده قرار می گیرند.

این نوع از تریلرها مجهز به یونیت های سرکننده ای هستند که در قسمت جلوی باکس قرار گرفته اند. وظیفه ی اصلی این یونیت ها تامین میزان سرمای داخل تریلرهای یخچالی می باشد و با استفاده از موتور دیزلی مخصوص کار می کنند. نکته ای که در مورد این تریلرها وجو دارد این است که چناچه محصولات بعد از بسته بندی شدن در داخل پالت قرار بگیرند، فرایند یخ زدگی آنها بهتر صورت می گیرد. در غیر اینصورت ممکن است دما به صورت یکنواخت به کلیه محصوات نرسد و امکان فاسد شدن آنها وجود دارد.

طراحی داخلی تریلر یخچالی کف فایبر گلاس سه محور مدل ty340-S

کف این نوع از تریلرهای یخچالی از جنس کامپوزیت تقویت شده و الیاف فایبرگلاس و رزین پلی استر می باشد همچنین از فوم عایق پلی یورتان به عنوان یکی از بهترین عایق ها و به منظور اتصال کلمپی اتاق به شاسی تریلر استفاده شده است. ساختار شاسی این تریلر از نوع فریم لس و قطعاتی که برای شاسی این دستگاه استفاده شده است از جنس فولادهای با دوام نظیرSt. 52-3 / QST 380 / S 500 می باشند. دیواره های کناری، جلو و سقف این نوع تریلرهای یخچالی از ساندویچ پانل همراه با فوم عایق پلی یورتان و دو لایه ورق پیشرنگ آلوزینک ساخته شده است. همچنین رنگ این نوع تریلرها براساس سلیقه و نیاز مشتری قابل تولید می باشد.

مشخصات فنی تریلر یخچالی

ابعادطول : 13.590 میلیمتر عرض:2.590 میلیمتر ارتفاع:2.775 میلیمتر
وزن8000 کیلوگرم با پوشش ضد لغزش و ضد سایش/ 8.450 کیلوگرم با ریل آلومینیومی
ظرفیت تحمل بار24 تن معادل با 84 متر مکعب
سیستم ترمزدیسکی یا کاسه ای Knorr ساخت کشور آلمان با دو مسیر باد برای تمام چرخها همراه شیر سبک و سنگین اتوماتیک بار
بوستر جفت2 عدد بوستر جفت برای دو محور عقب
رینگ و لاستیک6 حلقه لاستیک سایز 385/65 R22.5، 6 عدد رینگ خارجی سایز R22.5-11.75 محور : سه عدد محور9 تنSAF/BPW تولید کشور آلمان
یونیتقابلیت نصب انواع مختلف یونیت های سردکننده مخصوص تریلرهای یخچالی/ محدوده کاری صفر تا 29- درجه سانتیگراد
محور جلومجهز به بالابر اتوماتیک با بوستر تک
زیر بندیسیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص/ همچنین امکان تنظیم ارتفاع این تریلی نیز وجود دارد.
استاندارددارای استاندارد 18 گانه ملی ایران – وزارت صنایع ترکیه و شرکت بین الملی TUV اروپا