تریلر کمپرسی سه محور 35 متر مکعبی (ultra light-735)

تریلر کمپرسی سه محور 35 متر مکعبی ماموت

تریلر کمپرسی سه محور 35 متر مکعبی فوق سبک (735-Ultra light) یکی از پرطرفدارترن محصولات تولید شده در ایران می‌باشد. این نوع تریلر کمپرسی مجهز به اتاقکی مخصوص حمل بار می‌باشد. ظرفیت تحمل بار این تریلر کمپرسی در حدود 25 تن می‌باشد و صرفا برای جابه جایی محموله های فله کشاورزی اعم از ذرت، سویا، چغندر، گندم، دانه های روغتی و سایر محصولات مرتبط طراحی شده است. یکی از ویژگیهای منحصر به فردی که برتریت این تریلر را نسبت به سایر تریلرها ثابت می کند، تخلیه راحت و آسان بارها می باشد که موجب می شود زمان کمتری تلف شود و این به امر تسریع کار نیز کمک می کند.

کف این تریلر کمپرسی ها از ورق 4.5 میل فولادی با دوام بالا تقویت شده با رامهای عرضی ساخته شده است و برای دیواره های این نوع تریلی از ورق 3 میل فولادی با استحکام بسیار بالا تقویت شده توسط تیرکهای مورب مخصوص استفاده شده است. شاسی و قطعات استفاده شده در این نوع تریلی کمپرسی سه محور از جنس فولادهای محکمS500 /St. 52-3/QST 380 با فن آوری مرکله آلمان می باشد ، به شما این امکان را می دهد که برای مدت طولانی تری از این تریلرها استفاده نمایید.

ساختار اتاق شاسی

کف اتاق این تریلر با استفاده از ورقهای فولادی با سایز 6 میلیمتری که توسط رامهای عرضی تقویت شده اند و از دوام بالایی برخوردار هستند، پوشانده شده است و برای دیواره اتاق این تریلر از ورقهای فولادی با سایز 4.5 میلیمتر ساخته شده است. برای شاسی و سایر قطعات این اتاق از فولادهایی نظیر st.52.3/Qst 380/ s500 بر طبق فن آوری مرکله آلمان استفاده شده است که کیفیت بسیار بالایی دارند و به ندرت دچار زنگ زدگی می شوند.
جهت رنگ شاسی این تریلرها از استاندارد SA 2.5 کمک گرفته شده است و زیرسازی ان با استفاده از ضد زنگ اپوکسی انجام گرفته است . البته مشتریان می توانند رنگ نهایی شاسی را خود انتخاب نمایند.

مشخصات فنی

ابعاد و وزن طول( میلیمتر) : 10.065
عرض (میلیمتر) :2.580
وزن : 8000 کیلوگرم
ظرفیت حمل بار : 24 تن ( 30 متر مکعب)
محور سه عدد محور 9 تن SAF/BPW تولید کشور آلمان
نوع زیربندی سیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص
رینگ
لاستیک
6 عدد رینگ یک تکه خارجی سایز R22.5-11.75
6 حلقه لاستیک سایز R22.565/385
میل ریش 2 اینچ خارجی با قدرت 152 کیلونیوتن به همراه فلنج مربوطه مطابق استاندارد SAF با ضخامت صفحه ریش مخصوص
سیستم ترمز دیسکی یا کاسه ای knorr ساخت کشور آلمان همراه با دو مسیر باد اصلی برای تمام چرخها به همراه شیر سبک و سنگین اتوماتیک بار
متعلقات سپر محافظ عقب با قابلیت لولایی شدن/ 6 عدد گلگیر نیم دایره/ 2 عدد گل پخش کن عقب با شلگیر/ 2 عدد دنده پنج / جای کپسول آتش نشانی/ زاپاس بند/ 1 عدد جعبه ابزار 1 متری / پله در قسمت جلو
امکانات قابل سفارش تانک آب استیل 125 لیتری / رینگ و لاستیک زاپاس / سنسور نشان دهنده مصرف لنت
همچنین امکان تولید این محصول با درب عقب تک منظوره نیز وجود دارد.
استاندارد (دارای استاندارد 18 گانه ملی ایران – وزارت صنایع ترکیه و شرکت بین المللی TUV اروپا)